Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Донченко Ольга Сергіївна

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

кандидат психологічних наук

Подяка міського голови за сумлінну працю на освітянській ниві, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.).
Подяка Ради молодих вчених за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність (2017 р.).
Грамота Ради молодих вчених БДПУ за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм та за захист кандидатської дисертації (2019 р.).
Грамота ректора БДПУ за захист кандидатської дисертації (2019 р.).
Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, упровадження в освітній процес досягнень науки, техніки, передового педагогічного досвіду та з нагоди Днів науки (2019 р.).
Наукометрика

Google Scholar

AW5JgQAAAAJ&hl

Researcher iD

E-6995-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 2012 р. з відзнакою закінчила магістратуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Дошкільна освіта».

У 2013 р. навчалась у центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Бердянського державного педагогічного університету, де отримала диплом спеціаліста про перепідготовку за спеціальністю «Практична психологія».

У 2017 р. закінчила аспірантуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

У 2018 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток професійної креативності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти засобами арттерапії» (науковий керівник: канд. психол. наук, доцент О. В. Старинська).

 

Трудова діяльність:

У 2011 – 2012 рр. – практичний психолог ЗДО № 41 м. Бердянська.

З 2012 р. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2018 р. – старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.

У 2018 – 2019 рр. – заступник декана факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти з навчальної роботи (заочна форма навчання).

 

Сфера наукових інтересів: 

Розвиток професійної креативності вихователів закладів дошкільної освіти; особистісний та інтелектуальний розвиток дітей дошкільного віку. 

 

Підвищення викладацької майстерності: 

Пройшла навчання на тренінгусемінарі за темою «Корекція психосоматичних проявів засобами арт-терапії» (2014 рік); сертифікований арт-терапевт (з 2013 по 2016 рік проходила повний курс навчання з напрямку «Арттерапія» за програмою підготовки «Арттерапія в роботі психолога з дітьми та дорослими»); брала участь в циклі тренінгів «Казкотерапія та казкоаналіз» (2015 рік); пройшла навчання в рамках тренінгу «Heart: зцілення та навчання за допомогою мистецтва» (2015 рік); пройшла навчання на тренінгусемінарі за темою «Психологія жіночого емоційного благополуччя» (2015 рік).

Брала участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти в рамках проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти», «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» (2019 рік).

 

Викладає дисципліни:

  • Професійна креативність педагогів в закладі дошкільної освіти
  • Психологічне здоров’я дитини в умовах закладів дошкільної освіти
  • Дитяча практична психологія
  • Психологія професійного спілкування

 

Адреса електронної пошти: olhadonchenko0@gmail.com